BİTYO / BTİOYO MEZUNLARI
Antalya'nın Diğer İlçelerindeki BİTYO ve BTİOYO Mezunlarımız
Adı Soyadı Giriş Yılı Kurum Adı Pozisyon Email Telefon
Abdullah Hacı Ataman 1986 Aysu Bayii (Alanya) Sahibi   0 538 560 54 04
Ahsen Şenteke 2000 Kalanit Turizm Grup Depart. ahsensenteke@hotmail.com 0 242 323 33 30
Ali Okay   Hane Hotel (Alanya) Genel Müdür aliokay@hanehotels.net 0 532 665 71 42
Cengiz Topçu   Exotic Tours (Alanya) Genel Müdür   0 242 513 62 39
Çetin Pehlivan 1996 Mardan Palace Genel Md. Yrd. cetin.pehlivan@mardanpalace.com 0 532 364 99 60
Diyap Gök 1982 Hane Hotel Önbüro Md. diyap10@hotmail.com 0 536 242 39 55
Elif Uzel Sezer 1989 Grand Cortez (Alanya) Önbüro Md. Yrd. eluzel@gmail.com  
Elvan Yenihayat Pehlivan 1996 Kervansaray Hotels Satış Pazarlama Müdürü elvan@kervansarayhotels.com 0 532 617 71 29
Ercan Yüce 1986 Limak Hotel (Lara) Finans Md. erc_y@hotmail.com 0 532 575 73 27
Erhan Turpcu   Grandbali Hotel (Alanya) Genel Müdür   0 242 511 04 53
Ersin Kiraz 1996 Oasis Hotel (Alanya)   kiraz_e@hotmail.com 0 242 565 14 51
Ertan Koç 1984 Paşabay Hotel (Alanya) Önbüro Md. front.office@pasabay.com.tr 0 532 296 04 61
Fırat Kurt 1997 Intourist (Merkez) Kalite Kontrol Müdürü firatkurt@hotmail.com 0 541 557 77 97
Fikriye Güllü 1985 Alltours (Merkez) Rez. Müd. fikriye@novum.com.tr 0 242 324 25 80
Gürkan Dilik 1982 Sweethome Tours (Merkez) Genel Müdür sweethometour@kablonet.com.tr 0 533 362 12 12
Hasan Yeşiloğlu 1984 Saphir Hotel (Alanya) Satış Md. hyesiloglu@hotmail.com 0 533 451 93 07
Hüseyin Çiçek 1990 Falez Özkaymak Otel Genel Müdür huseyincicek2006@gmail.com  
Hüseyin Eroğlu   Vera Naturland (Çamyuva)     0 536 488 24 15
İbrahim Köken 1996 Amara Dolce Vita Hotel Önbüro Md. ibrahim_koken@hotmail.com 0 542 329 36 37
İ. Coşkun Ceyhun 1989 Koçtaş (Alanya) Mağaza Md.Yrd.   0 532 673 31 24
Kadir Bilici   Aska Buket Resort Spa Genel Müdür ugsk26@superonline.com  
Kurtuluş Gülsen 1982 Hotel Su (Konyaaltı) Genel Müdür kurtulusgulsen@hotmail.com 0 533 562 45 20
Mehmet Yılmaz 1985 Venezia Palace Hotel (Kundu) Genel Müdür mehmet.yilmaz@btioyomd.org.tr 0 242 431 26 26
Muhammet Konur 1977 Konurlar Ltd. Şti (Serik) Sahibi muhammetkonur@hotmail.com 0 532 212 96 75
Nazile Özöncül 2001 Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. Finansal Güvence Uzmanı Nazile.ozoncul@aegon.com.tr 0242 313 1555
Necmi Önder 1981 Crystal Hotel (Konyaaltı) Gece Müdürü necmionder@hotmail.com 0 533 554 36 38
Neşet Koçkar 1989 Anex Tur (Merkez) Sahibi    
Osman Ertunç   Euro Hotel İşletmeci   0 242 512 69 69
Özer Alpar 1990 Akdeniz Üniversitesi Öğr.Gör.Dr. oalpar@akdeniz.edu.tr 0 532 552 10 30
Recep Duran 2002 Dedeman Resort Hotel Asistan Chef recepduran07@hotmail.com 0 532 676 57 98
Rüya Dilik 1988 Sweethome Tours (Merkez) Rez. Müd. iremselen@hotmail.com 0 532 423 17 77
Serkan Pekel 1994 Haner Tour (Merkez) İçpazar Kontrat Md. serkanpekel@hotmail.com 0 552 400 34 25
Seval Takmak 1982 Pamfilya Turizm (Merkez) Rehber suseval@yahoo.com 0 532 424 37 31
Şükrü Çelik 1983 Kirman Hotels (Merkez) Genel Koor. sukrucelik@gmail.com 0 542 417 12 72
Tamer Koç 1983 Tivrona Travel (Merkez) Genel Müdür tk@tivronatours.com 0 532 350 24 81
Tanju Toker 1985 Özgörkey A.Ş. Akdeniz Bölge Müdürü tanjutoker@mynet.com  
Vural Karasu 1990 Anex Tur Kontrat Md. vural1907fb@hotmail.com 0 533 384 70 33
Yusuf Ankaralı 1985 Kirman Hotels (Merkez) F&B Müd.   0 554 200 85 45
Tasarım: Güray Tavşanlı '06