BİTYO / BTİOYO MEZUNLARI
İzmir'deki BİTYO ve BTİOYO Mezunlarımız
Adı Soyadı Giriş Yılı Kurum Adı Pozisyon Email Telefon
Ahmet Viran   Türküm Tekstil Genel Md. turkumtekstil@yahoo.com 0 535 501 90 99
Ali GENCER 1976 Pehlivanoğlu Mali Müşavir    
Ali Kemal Keskin 1996 Adnan Menderes Havalimanı Satış Müdürü alik@budget.com.tr 0 232 274 11 11
Anıl Arif Ayvaz   Anıl Hotel-Efsana Hotel Yönetici anilarif@hotmail.com 0 544 562 52 79
Aşkın Kutun   Anıtur Rehber askinkutun@hotmail.com 0 544 626 44 75
Bahar Viran 1989 Toksal Hukuk Bürosu Yönetim Asistanı ve Halkla İlişkiler Sorumlusu baharviran@yahoo.com 0 532 746 15 40
Barış Akdemirci   El Mikrocerrahi Hastanesi Hastane Md. barisakakdemirci@hotmail.com 0 533 463 73 67
Besim Cingi   Rultrans A.Ş. Lojistik Md.   0 532 251 03 16
Buket Baltalı 2001 NATO Kültürel ve Sosyal Danışman b_baltali@yahoo.com 0 532 775 45 53
Bülent Demiral 1986 Dokuz Eylül Üni. Öğrenci Yurdu ve Eğitim Dinlenme Tes Müd budemiral@hotmail.com 0 533 681 95 97
Canan Bora   Kervansaray Hotels Resepsiyonist cananbora97@hotmail.com 0 532 547 74 77
Cemal Sönmezışık   Elite Promosyon Org. Genel Md.Yrd. c.sonmezisik@elitepromosyon.com 0 552 456 45 14
Ceyhun Gürdoğan   Balçova Termal Otel Yönetici   0 555 300 06 35
Çağlayan Oğuzkan   Hilton İzmir Finansman Md. caglayan.oguzkan@hilton.com 0 232 497 60 02
Çiğdem Göktaş   Seyahat Acentesi Tur satış cigdemgoktas@hotmail.com 0 535 587 46 67
Emel Erol   Tiamo Tourism Satış Şefi   0 232 446 60 60
Erkan Altuner 2002 Ada Tercüme Hizmetleri Genel Müdür adatranslation@gmail.com 0 533 440 27 55
Ersan Taşlı   DSİ Memur tasliersan@yahoo.com 0 232 435 51 00
Fatih Özyörük   TÜRSAB Asistan ozyoruk@mynet.com.tr 0 542 556 78 84
Fatih Sonkur   Crowne Plaza Bellboy fatihsonkur@mynet.com 0 232 292 13 00
Gökhan Mengen   Eren İnternet Cafe İşyeri Sahibi gmengen@hotmail.com 0 533 656 43 30
Halil Çakmak   Jandarma Genel K.lığı Per.Yzb.   0 532 340 91 81
Hami Torcu 1975 Sardunya Bar İşletme Sahibi torcu@mynet.com 0 532 454 71 79
İbrahim Atıcı   Milli Eğitim Öğretmen ibrat@mynet.com 0 542 594 18 40
Kemal Taner Tok   Caliante Beach Club Gelirler Md. tanertok@hotmail.com 0 532 621 94 94
Levent Baysal  1995 Kule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. Ege Bölge Kiralama Sorumlusu levent.baysal@globaltower.com.tr 0 232 397 16 95
Murat Özacar   Eczacıbaşı İlaç TSM muratozacar@hotmail.com 0 533 813 30 37
Nadir Çam   Emekli - info@nadir.cam.com 0 532 573 13 23
Nalan Varol   VASCO Turizm Otel Satış Sor. nalan.varol@vasco.com.tr 0 555 385 55 38
Nilgün Ağaç   Folk Giyim Kasiyer   0 533 348 17 12
Onur Bahtiyar     Represant bahtiyaronur@hotmail.com 0 535 973 39 72
Polat Keleş 1993 Adalinda Otel İşletme Sahibi d.polatkeles@yahoo.com 0 554 374 36 32
Rabia Topbaş   Egeden A.Ş. Muhasebe   0 542 561 68 26
Seda Yıldız   EMT International Edu. Director sedaemt@hotmail.com 0 533 398 71 90
Selin Işık 2003 Çittur Seyahat Acentesi Seyahat Danış. selin_232@hotmail.com  
Selim Kaya   İnternet Kafe İşyeri Sahibi ramtha45@hotmail.com  
Serkan Aydın Çeteci   Fagor A.Ş. Bölge Müdürü   0 532 436 09 99
Şadan Sönmezışık   Elite Promosyon Org. Genel Md. elite@elitepromosyon.com 0 535 412 66 13
Şeref Çatal 1997 Medipak Madikal Pazarlama Müdürü serefcatal@yahoo.com 0 532 351 55 59
Şükrü Gedik   Rotes Su Arıtma Sis. ve Ekip Gıda Şirket Sahibi info@rotessuaritma.com 0 554 811 59 91
Tanver Öz   Teta Müh. Mümessillik Bilgi İşlem tanveroz@gmail.com 0 541 615 70 84
Taşkın Özgür 1990 UPS İdari İşler Md. taozgur@hotmail.com 0 232 497 05 05
Turabi Çelebi   Balçova Termal Otel Genel Md. info@balcovatermal.com 0 533 664 11 81
Ufuk Aydoğdu   Hava Kuvvetleri K.lığı Protokol ve Halkla İliş. uaydogdu@yahoo.com 0 232 224 40 54
Yasemin Aktar   BİLMER Bilgisayar Kursu Öğretmen yasemin_aktar@hotmail.com 0 232 448 66 48
Yusuf Emre Şakacı   Seyahat Acentesi Satış Sorumlusu emresakaci@mynet.com 0 542 765 32 54
Tasarım: Güray Tavşanlı '06