BİTYO / BTİOYO MEZUNLARI
Muğla'daki BİTYO ve BTİOYO Mezunlarımız
Adı Soyadı İlçe Giriş Yılı Kurum Adı Pozisyon Email Telefon
Ahmet Cemhan Bodrum   Bronzo Tur Rehber cazgin@gmx.net 0 535 445 44 41
Ahsen Şenteke Bodrum   Travelbag Tur. Rezervasyon ahs_en@yahoo.com 0 533 479 18 16
Aslı Çakır Marmaris   Koral Turizm Ope.Sorrumlusu koral@ada.net.tr  
Burak Ardahan Fethiye   Ece Saray Marina & Resort Marina Md. Yrd. burak.ardahan@ecemarina.com 0 533 283 36 73
Burak Erol Marmaris   Litoral Travel Ope. Sorumlusu burak_erol@yahoo.com 0 536 485 85 70
Burak Öcal Marmaris   Öger Tour Ope.Sorumlusu burakocal@yahoo.com 0 532 420 69 47
Burcu Şentürk Fethiye   Yeşil Dalyan Sey.Ace Operasyon burcu@yesildalyantravel.com 0 533 387 39 60
Deniz Unan Bodrum   Diamond Hotel Muhasebe Md. denizunan56@hotmail.com 0 535 638 67 00
Ebru Dinçkal Yıldırım Merkez   Bosay Travel Genel Md. ebru@bosaytravel.com 0 533 615 35 13
Emine Tanbaş Bodrum   Hotel Arya Rezervasyon etanbas@hotmail.com 0 252 386 40 09
Emine K. Cansever Merkez   Forever Club Önbüro Md.   0 252 313 55 55
Ercan Güneş Merkez   Kos Otel Önbüro Md.   0 252 316 81 43
Ercen Sarı Bodrum 2006 Ada Hotel Önbüro ercansare@hotmail.com 0 506 897 54 83
Erdal Demir Merkez   Natur Hotel Bitez Genel Md. erdal_demir@hotmail.com 0 532 553 49 71
Erhan İşlek Marmaris   Club Sultan Maris Genel Md. islekerhan@hotmail.com 0 542 454 73 83
Ersin Acar Marmaris   Juliantours Rehber ersin001@hotmail.com 0 242 323 11 98
Ersin Akgöz Marmaris
1988
Cosmopolitan Resort Otel Müdürü ersin7777@gmail.com 0 505 876 27 80
Ferruh Yenigün Bodrum   Club Flipper Odalar Böl. Md. ferruhyenigun@hotmail.com 0 533 368 09 43
Filiz Okat Merkez   Özel Eğitim Danışman filizokat@superonline.com 0 532 347 30 07
Funda Kaçmaz Merkez   Club Ersan Önbüro Md.   0 252 316 89 80
Gürsel ÖZAYDIN Bodrum 1981 Yat Turizmi Kaptan gurselozaydin@gmail.com 0 532 445 51 49
Hakkı Felek Merkez   WOW Beach Club Önbüro Md.   0 535 775 91 10
Hasan Katipoğlu Bodrum   Rexene Resort Otel Muhasebe Md. hasankatipoglu@hotmail.com 0 532 365 55 72
Haydar Erbaş Merkez   Letonia Tatil Köyü Barlar Şefi haydarbas@hotmail.com 0 542 363 64 88
Hüseyin Kocaman Merkez   Seketur Hotel Önbüro Md. hsynkcmn@hotmail.com 0 252 622 08 90
İbrahim Alper Erim Marmaris   İlayda Hotel İşletmeci alpererim@hotmail.com 0 533 318 39 57
İbrahim Aydın Bodrum 1990 Özel Bodrum Hastanesi Yönetici i.aydin@ozelbodrumhastanesi.com 0 535 293 12 11
İsmail Kuru Merkez   Grand Yazıcı Genel Md.   0 533 680 58 23
Kerem Demirkol Bodrum   Hapimag Resort Sea Garden Genel Md. Yrd. demirkol.kerem@hapimag.com 0 252 311 12 80
Lale Rahmanoğlu Bodrum   Toloman Hotel Önbüro Md. lalerahmanoglu@hotmail.com 0 252 363 77 51
Levent Güçlü Marmaris   Apollon Rest. İdari Yardımcı leventent@hotmail.com 0 535 392 68 43
Lütfü Çağlar Bodrum   Hapimag Resort Sea Cost Cont. gslcaglar@hotmail.com  
Mehmet Keser Dalaman   SİWA Hotels Otel Müdürü   0 252 694 83 34
Meltem Mutlu Demir Merkez   Diana Travel Muhasebe meltemmutlu@dianatravel.com.tr 0 252 316 47 77
Mehmet Uzunali Bodrum   Julian Tours Şube Müdürü   0 252 313 03 19
Murat Sirmen Bodrum

1997

Casa Dell Arte Bodrum Finans Müdürü muratsirmen@hotmail.com 0 533 730 38 97
Mustafa Yıldızbaş Fethiye   Asena Village Hotel Satış Paz. Md. yildizbasmustafa@hotmail.com 0 252 616 67 13
Neriman Fırtına Marmaris       nerimanfirtina@hotmail.com 0 533 556 08 10
Niyazi Işık Bodrum   Keskinkılıç Gıda Satış Şefi   0 532 267 15 36
Nurten Çifter Merkez   Muğla Üniversitesi Öğretim Gör. cnurten@mu.edu.tr 0 252 612 85 65
O. Haluk Güngör Bodrum   Otel Okaliptus Müdür halukgungor@yahoo.co.uk 0 252 363 79 57
Oktay Ergün Merkez   USAŞ Stok Kontrolör oktay4867@yahoo.com 0 532 697 88 21
Osman Duru Bodrum   Kervansaray Hotel Genel Md.Yrd. o.duru@kervansarayhotels.com 0 532 420 71 87
Özgür Yücel Marmaris   Kervansaray Hotel Resepsiyon oyucel77@yahoo.com 0 532 602 32 92
Özdoğan Karagedik Bodrum   Dedeman Önbüro   0 252 313 11 95
Özer Yaldızipek Bodrum   Maçakızı Hotel Önbüro ozzie26@mynet.com 0 555 300 36 21
Pehlül Yıldırım Bodrum   Club Armonia   pehlul@clubarmonia.com 0 252 393 63 15
R. Melih Dayı Fethiye   Lykia Group Human Resources & Training Group Manager melihdayi@lykiaworld.com 0 530 401 11 54
Sabahattin Duman Merkez   Bebek Hotel Genel Müdür sabahattinduman@hotmail.com 0 533 811 24 67
Sabahattin Koç Marmaris   Commercial Union Finansal Danışman skoc@netbulmail.com 0 505 439 74 67
Safa Vural Merkez     Otel Genel.Md.Yrd. grandontour@ttnet.net.tr 0 532 400 60 21
Sami Kurnaz Merkez   Azka Otel FOM s.kurnaz@mynet.com 0 252 316 89 92
Seda Ok Bodrum   Fuga Butik Tatil Köyü Rez. Sorumlusu seda_ok@hotmail.com 0 252 317 23 59
Şehmus Yüksekses Merkez   Riviera Turizm İşletme Sahibi sehmusyuksekses@superonline.com 0 532 322 74 70
Serap Dodurga Bodrum   WOW Beach Club Gelirler Sorumlusu serapdodurga@hotmail.com 0 532 621 15 70
Serkan Hacıoğlu Bodrum   ETS Tur Rehber serkennett@hotmail.com 0 536 315 65 65
Servet Arslan Bodrum   Divan Bodrum Palmira Income Auditor servet_a@divampalmira.com.tr  
Suha Koç Bodrum   Medis Otel Genel Müdür suhakoc@hotmail.com 0 252 393 66 33
Şükrü Gedik Merkez   Akgedik Su Arıtma Sis. Prefabrik Yapı İnş. Şirket Sahibi sukrugedik@akgediksuaritma.com 0 554 811 59 91
Şükrü Arslan Bodrum   Borda Yatçılık Acenta Personeli sukru_ksk@hotmail.com 0 252 313 77 64
Şükrü Çelik Merkez   Voyage Otelcilik Genel Md. scelik@operamail.com 0 533 627 29 42
Tolga Eminoğlu Bodrum   Maçakızı Otel Önbüro tolgaeminoglu@mynet.com 0 532 580 17 44
Tülay Doğan Marmaris   Turunç Hotel Satış&Pazarlama Md tulay_yildiz2002@yahoo.com 0 252 417 26 20
Yavuz Yıldız Merkez   Cadianda Travel Müdür fethiyeyavuz@hotmail.com 0 532 715 43 09
Tasarım: Güray Tavşanlı '06